ua ru
 
 
НОВИНКИ ПРОДУКЦІЇ

Про нас

ТОВ "СУБЕРтрес Україна" засноване в 2007 році. Свою діяльність як імпортер підприємство почало в 2007 році.

Місія - допомогти людям захистити навколишнє середовище і майбутнє наших дітей, пропонуючи якісну продукцію.

З 2007 року "СУБЕРтрес Україна" - офіційний дистриб'ютор в Україну Іспанської фірми SUBER TRES, SL (екологічно чисте, водонепроникне, енерго і теплозберігаюче покриття для зовнішніх і внутрішніх робіт). Детальна інформація на сайті: www.ua-subertres.com.ua

З квітня 2009 року компанія "СУБЕРтрес України" є ексклюзивним імпортером чеського виробника безфосфатної побутової хімії "VALTECH TORS" - SOLIRA Company s.r.o..

"VALTECH TORS" - SOLIRA Company s.r.o. - це група компаній з торговою маркою «VALTECH TORS», спеціалізоване підприємство з випуску всіх видів миючих засобів, як всіляких рідких засобів , так і різноманітних пральних порошків. Це є професійним бізнесом, яким "VALTECH TORS" - SOLIRA Company sro, займається вже більше 20-ти років.

Генеральним дистриб'ютором на території України компанії ТОВ "СУБЕРтрес Україна" є ПП "Галагроімпорт". Дані компанії є взаємопов'язаними (тобто їх діяльність як фінансово, так і організаційно пов'язана) і знаходяться у власності однієї корпорації.

На даний момент основним напрямком діяльності компанії ПП "Галагроімпорт" є продаж побутової хімії. За 2 роки роботи на українському ринку компанією ПП "Галагроімпорт" сформована дистриб'юторська мережа (фінансово стабільні дистриб'юторські компанії з торговими відділами та торговими представниками-менеджерами) з покриттям всієї території України (24 області та АР Крим).

В нас працює команда професіоналів, яка здійснює:

  • Безперебійні поставки продукції за стабільними цінами.
  • Єдину цінову політику на всій території України.
  • Маркетингові заходи і рекламну підтримку.
  • Участь у проведенні переговорів з національними та регіональними операторами з питань співробітництва в межах постачання торгових марок.