ua ru
 
 
НОВИНКИ ПРОДУКЦІЇ

Запитання та відповіді

Яке правильне дозування безфосфатного прального порошку? Чим більше, тим краще?

Який би не був склад пральних порошків, поклавши занадто багато засобу для прання, ви не досягнете кращого ефекту; поклавши занадто мало, не отримаєте бажаного результату при видаленні забруднень. На кожній упаковці наших безфосфатних порошків зазначені рекомендації по правильному дозуванні.

Увага! Вибір правильного дозування залежить від трьох чинників:

  • Ступінь забруднення;
  • Кількість білизни для прання;
  • Жорсткість води.


Порошок або гель для прання? Що краще?

Вибір засобу для прання залежить від ваших особистих переваг. Обидва засоби забезпечують відмінний результат прання, але кожен має свої переваги:

Порошок - традиційна, найбільш поширена форма засобу для прання.

Рідини / гелі легше розчиняються у воді. Ми рекомендуємо використовувати їх для ручного прання і коротких програм автоматичного прання при низьких температурах води, а також для попередньої обробки плям.

Кондиціонери – ополіскувачі. Для чого вони потрібні?

Кондиціонери – ополіскувачі пом'якшують тканини, діють як антистатик, а також спрощують процес прасування. Кондиціонери володіють специфічним запахом, який залишається деякий час на одязі, що подобається не всім. Кондиціонери - ополіскувачі додаються на завершальній стадії прання - при останньому полосканні.

Чи необхідно використовувати спеціальний засіб для пом'якшення води?

Якщо Ви дотримуєтесь рекомендацій з дозування засобу для прання, Вам не потрібні додаткові засоби, що пом'якшують воду. Вони вже входять до складу наших безфосфатних пральних порошків, які також дбають про Вашу пральну машину.

Як вибрати засіб для прання дитячої білизни?

Для дитячої білизни підходять всі засоби для прання продукції «VALTECH TORS», але ми рекомендуємо використовувати спеціальний засіб «MILLI BABY». Вони дерматологічно протестовані і не містять насичену відушку. Засоби були створені з урахуванням потреб чутливої ​​шкіри.

Перед тим, як купити дитячий пральний порошок, необхідно самим ретельним чином вивчити всю інформацію, зазначену на упаковці.

На ній мають бути зазначені:

  • адреса виробника;
  • склад;
  • як правильно зберігати;
  • коли порошок зроблений;
  • термін придатності.


При пранні дитячих речей (особливо, якщо дитині не виповнилося ще 5 років) не добавляйте жодних засобів для виведення плям і відбілювачів. Так звані агресивні методи прання не можна застосовувати для речей, з якими контактує шкіра дитини. Їх використання може обернутися проблемами для здоров'я Вашого малюка.

Прання дитячих речей вимагає ретельного підходу. Переконайтеся, що обраний вами дитячий пральний порошок практично не містить ароматів, швидко розчиняється у воді і легко виполіскується.

Які засоби найкраще підходять для вовни і делікатних тканин?

Для речей, які потребують делікатного догляду, потрібні спеціальні засоби для прання. Ми рекомендуємо використовувати засоби DENNIS, що мають більш ощадну формулу в порівнянні з універсальними пральними порошками. DENNIS - безфосфатний пральний порошок для вовни та шовку, дбайливо відпере ваші улюблені вовняні речі і речі з делікатних тканин.

Чому піни не повинно бути дуже багато?

По-перше, занадто рясна піна погано впливає на якість відпирання, оскільки зменшується механічний вплив, тканина прилипає до стінок барабана. По-друге, піна, коли її надто багато, забивається в окремі частини машини, що може привести до пошкодження пральної машини.

У мене пральний порошок без фосфатів «ROBETA», але я не домагаюся бажаного результату, чому?

Швидше за все Ви не дотримуєтесь інструкцій по застосуванню. Рекомендована витрата порошку зазначена на упаковці у вигляді наочних кольорових малюнків-схем. Порушуючи інструкцію із застосування, Ви погіршуєте якість прання. Крім того, при не дотриманні температурного режиму, Ваша кольорова білизна вилиняє і речі будуть здаватися старими і брудними. Намагайтеся дотримуватись цих рекомендацій, і з ROBETA Ваші речі стануть абсолютно чистими і свіжими.

Картонні пачки з порошком не досипають до верху. Чому?

Справа в тому, що пачки наповнються за вагою, а не за об'ємом. Однак відповідно до законодавства, пачка повинна бути заповнена порошком не менш ніж на 70%. Також однією з причин є те, що під час транспортування і навантаження / розвантаження порошок ущільнюється, що також є однією з причин видимого зменшення обсягу порошку.

Для чого потрібен порошок для кольорових речей TORSAN color?

Під час прання звичайним порошком молекули фарби залишають волокна тканини. В результаті фарби втрачають яскравість. Порошок для кольорових речей містить систему, яка захищає колір вашого одягу. Крім того, вони не містять хімічних відбілювачів, які з часом можуть руйнувати деякі нестійкі барвники.