ua ru
 
 
НОВИНКИ ПРОДУКЦІЇ

Прання речей: корисно знати

Для прання вовни і шовку застосовуються спеціальні порошки. Тому що ці тканини не рослинного, а тваринного походження, а значить, їх основу складають білкові молекули. Ті самі білки, які руйнуються під впливом ензимів (протеази). Тому для прання вовняних і шовкових тканин розробляються спеціальні порошки, які мають спеціальні добавки і містять особливі ПАР, досить ефективно працюють при дбайливому пранні в теплій воді.
Ми рекомендуємо - Dennis для делікатних тканин, вовни та шовку.

Безфосфатні порошки «Valtech Tors» з низьким вмістом ПАР! Це нове покоління СМЗ. Зміст ПАР в цих порошках значно знижено, а фосфатних і хлорних добавок взагалі немає. До речі, миючі властивості у цих порошків навіть краще, ніж у порошків з високим вмістом а - ПАР і фосфатів, а негативна дія на організм практично відсутня. Крім того, безфосфатні порошки спрощують сам процес прання. Забруднення вимиваються з тканин за допомогою своєрідного "молекулярного прання", навіть без механічного перемішування і тертя, тобто замочування в багатьох випадках уже достатньо для досягнення відмінного відпираючого ефекту. Після прання на тканинах, як правило не залишається частинок прального порошку, що виключає необхідність багаторазового виполіскування.
Побічно можна судити про наявність а-ПАР у пральному порошку по інтенсивності піноутворення при пранні. Чим вища піна, тим вища концентрація а-ПАР. Взагалі, уявлення про висоту піни як критерії якості миючого засобу - один з поширених міфів. Велика піна - це красиво, але в ній багато ПАР. Безфосфатні порошки «Valtech Tors» "запрограмовані" на обмежене піноутворення, оскільки рясна піна багато в чому погіршує споживчі властивості і значно ускладнює промислове очищення стічних вод.

Повернутися в загальний список